Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Gyula Zoltán: Budaörs az Európai Unióban. Magyar városok az Európai Unióban. hn., 2004., CEBA. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19133.

Rufpreis:
1 400 HUF

19134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japan for the Young. Tokyo, 1937, Board of Tourist Industry - Japanese Government Railways. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb folttal, belül jó állapotban.
19135.

Rufpreis:
3 000 HUF

19136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az utas könyve. Keletmagyarország, Északerdély. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyógyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport- és turisztikai intézmények részletes ismertetője. 1940 III. kiadás kiegészítő rész: Keletmagyarország, Északerdély. Szerk.: Kaffka Károly. Bp., 1941, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XVIII+(1)+212 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott
19137.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Seebergi Sasyvári Zoltán: Jezsuiták Nagyszebenben 1687-1773. Bp., 2007, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19138.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Garami László - Garami Lászlóné: Zöld utakon. Védett természeti értékeink útikalauza. Bp., 1997. Mezőgazda. 424p. Kiadói kartonált papírkötésben
19139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest Székesfőváros üzemi alkalmazottainak címtára 1942. Az 1942. január 1.-i állapot szerint. Bp.,1942, Székesfőváros Házinyomdája, XII+2+306 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
19140.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csengeri János - Pasteiner Gyula: Görög földön. Emlékkönyv a magyar tanárok 1893-ik évi tanulmányútjáról. Bp. 1895. Franklin - Társulat. XIV l., 303 l. Számos szövegközti és egészoldalas képpel illusztrálva. Fűzve, kötés nélkül, papírborítóval, mely kissé sérült fűzés szétvált
19141.

Rufpreis:
2 000 HUF

19142.

Rufpreis:
2 400 HUF

19143.

Rufpreis:
4 000 HUF

19144.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF