Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Emléklapok a régi Magyarországról. Bp. 1991, Pannon Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Hielscher, Kurt: Das unbekannte Spanien. Baukunst, Landschaft, Volksleben. Berlin, 1922, Ernst Wasmuth A.G., XXII+(2)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
3 db Budapest csatornázása könyv (egy DEDIKÁLT): Budapest csatornázása 1987-1996. Szerk.: Mattyasovszky János, Ódor István, Rymorz Pál. Bp., 1997, Fővárosi Csatornázási Művek. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal. Két példányban, az egyik Vörös Ferenc (1937-2018), a Fővárosi Csatornázási Művek volt igazgatója által DEDIKÁLT.; Garami Tibor - Gőbel József - Párnay Zoltán: Budapest csatornázása. Bp., 1989, Fővárosi Csatornázási Művek. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kissé sérült fóliázással.;
Földi Mihály: Szahara I-II. köt. Regény. Bp., 1920, Nyugat, 438 p. 405 p. Az eredeti illusztrált (Jeges Ernő) elülső papírborítókat bekötötték. Átkötött félvászon-kötés, körbevágott, jó állapotban.
Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus, 118+(4) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.