Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

19036.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Hielscher, Kurt: Das unbekannte Spanien. Baukunst, Landschaft, Volksleben. Berlin, 1922, Ernst Wasmuth A.G., XXII+(2)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19037.

Rufpreis:
4 000 HUF

19038.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Várak, várkastélyok a magasból. Ford.: Hargitai György. Bp., 2004, Ventus Libro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19039.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kovács Endre: Millesimus. Fotóalbum Alsóörsről a Millennium évében. DEDIKÁLT! Alsóörs, 2000, Alsóörsi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
19040.

Rufpreis:
4 000 HUF

Megyery Ella: Istenek, fáraók, emberek. Bp., 1935, Dante. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok. DEDIKÁLT
19041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Földi Mihály: Szahara I-II. köt. Regény. Bp., 1920, Nyugat, 438 p. 405 p. Az eredeti illusztrált (Jeges Ernő) elülső papírborítókat bekötötték. Átkötött félvászon-kötés, körbevágott, jó állapotban.
19042.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Garay-album. Garay János emlékszobrának leleplezése ünnepére. A Szegzárdi Garay-szoborbizottság megbízásából szerk. Bodnár István. Bp. 1898. (Franklin ny.) 159 l. 3 t. 1 lev. (feliratos hártyapapír). 324 mm. Szövegközti képekkel. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval
19043.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kurt Seliger: Albánia - A sasfiak országa. Útleírás szóban és képben. Ford.: Szécsi Ágnes. Bp., 1959, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4200 példányban.
19044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus, 118+(4) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
19045.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., [1940], Athenaeum, 287 p. + 24 t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
19046.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Élie Berthet (1815-1891)] Berthet Illés: A gyermekrabló. Népismei és természetrajzi elbeszélés Szumatrából az érettebb ifjúság számára. Francziából Berthet Illés Rázel József. Bp., 1892, Rózsa Kálmán és neje, 207+1 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal, Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, széteső állapotban.
19047.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF