Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Kis Domokos Dániel: Báró Eötvös Loránd, a tudós fotográfus. Piliscsaba, Budapest, 2001. Kiadó papírkötés, jó állapotban.
19024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1940. Hetedik, a Magyar Szent Koronához visszacsatolt Felvidéket és Kárpátalját magában foglaló bővített kiadás. Szerk.: vitéz Várady Károly. Hozzákötve: A Magyar Szent Koronához visszacsatolt Kárpátalja (Ruszinföld) helységnévtára. Szerk.: vitéz Várady Károly. Bp., 1940, Hornyánszky Viktor, 169+29+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19025.

Rufpreis:
3 000 HUF

Miskolczy László - Vargha László: A Nagykunság vidék népének építészete. Padányi Gulyás Jenő bevezetőjével. Bp., 1943, Magyar Ház Barátainak Kiadása, XLVII+(1)+141+(1) p. Az 1-138. oldalakon fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19026.

Rufpreis:
5 000 HUF

1955-1959 Soproni Szemle helytörténeti folyóirat össz. 11 db száma: IX. évf. (1955.) 1-2. sz.; X. évf. (1956.) 1., 2. sz.; XI. évf. (1957.) 1-2., 3-4. sz.; XII. évf. (1958.) 1., 2., 3., 4. sz.; XIII. évf. (1959.) 3., 4. sz. Kiadja: Sopron Város Tanácsa. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
19027.

Rufpreis:
6 000 HUF

Florio Banfi: Magyar emlékek Itáliában. Szerk.: Kovács Zsuzsa, Sárközy Péter. Magyar-olasz tanulmányok. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Olasz Tanszék. Kiadói papírkötés.
19028.

Rufpreis:
6 000 HUF

19029.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nick Thorpe: A Duna. Utazás a Fekete-tengertől a Fekete-erdőig. DEDIKÁLT! Ford.: Gebula Judit. Bp., 2015, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19030.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hürlimann, Martin: Indien. Baukunst, Landschaft und Volksleben. Berlin, 1928, Ernst Wasmuth A.G., XXXVII+(3)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19031.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Puskel Péter: Emléklapok a régi Aradról (1885-1945.) Irodalmi Jelen Könyvek. Arad, 2005., Concord Media Rt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 996. számú példány.
19032.

Rufpreis:
5 000 HUF

Debrecen története 1., 2., 4. köt. 1.: 1693-ig. Szerk.: Szendrey István; 2.: 1693-1849. Szerk.: Rácz István; 4.: 1919-1944. Szerk.: Tokody Gyula. (Öt kötetben teljes). Debrecen, 1981-1986, Debrecen Megyei Városi Tanács V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a 2. kötet borítóján kisebb sérüléssel, kissé sérült kiadói papír védőborítókban.
19033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Paloznak népművészete 1993-2013. Szerk.: Szuper Miklósné Bohus Judit. Paloznak, 2013., Paloznak Önkormányzata - Paloznaki Civil Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19034.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19035.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF