Hielscher, Kurt: Italien. Baukunst und Landschaft. Geleitwort von Wilhelm von Bode. Berlin-Wien-Zürich, 1929, Ernst Wasmuth A.G., XIV+(2)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.