Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Henry M Stanley: Reise durch den dunklen Erdteil. Nach Stanleys Berichten für weitere Kreise bearbeitet von Dr. Berthold Volz. Lipcse, 1881, Brockhaus. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal és egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel és kötéssel, borító sarkaiban kissé sérült, térkép kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert