Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Madarász Gábor (1964-): Borkóstoló. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán Budavár Galéria címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10334.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Macskássy Izolda (1945-2021): Pipázó. Selyemkép, tus. jelzett, üvegezett keretben 32x20 cm
10335.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10336.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10337.

Rufpreis:
8 000 HUF

10338.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Mezős Béla (1949- ): A sóhajok ideje . Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 25x15 cm
10339.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mezős Béla (1949- ): Az út vége . Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 14x19 cm
10340.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jean-Pierre Messialle (1946-2006): Kontratanz (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30x41,5 cm.
10341.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Miskolczy Ferenc (1899-1994): Bálványimádók, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18x14 cm.
10342.

Rufpreis:
6 000 HUF

Miskolczy Ferenc (1899-1994): Feltámadás (A "Másvilág" c. sorozatból), 1924. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x24 cm.
10343.

Rufpreis:
6 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940): Szivarozó portréja, 1913. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 26×18 cm
10344.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Muhits Sándor (1882-1956): Piaci jelenet. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 33×34 cm
10345.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF