Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3003058
10334
453
Madarász Gábor (1964-): Borkóstoló. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán Budavár Galéria címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
3014892
10335
453
Macskássy Izolda (1945-2021): Pipázó. Selyemkép, tus. jelzett, üvegezett keretben 32x20 cm 2996642
10336
453
26000
2722847
10337
453
3003001
10338
453
80000
3010023
10339
453
Mezős Béla (1949- ): A sóhajok ideje . Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 25x15 cm 3010027
10340
453
Mezős Béla (1949- ): Az út vége . Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 14x19 cm
3015343
10341
453
28000
Jean-Pierre Messialle (1946-2006): Kontratanz (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30x41,5 cm.
3019725
10342
453
Miskolczy Ferenc (1899-1994): Bálványimádók, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18x14 cm. 3019727
10343
453
Miskolczy Ferenc (1899-1994): Feltámadás (A "Másvilág" c. sorozatból), 1924. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x24 cm. 3019391
10344
453
Márton Ferenc (1884-1940): Szivarozó portréja, 1913. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 26×18 cm 3018835
10345
453
3400
Muhits Sándor (1882-1956): Piaci jelenet. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 33×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF