https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2736000
10322
453
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Leszkovszky György (1891-1968): Templombelső, 1915. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36,5x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2804364
10323
453
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lieber Éva (1932-2005): Tavaszi borulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 33x47,5 cm 2557485
10324
453
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
3020647
10325
453
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
M. Makkai Piroska (1910-1998): Pihenők (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 11x13,5 cm 3020641
10326
453
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
M. Makkai Piroska (1910-1998): Beszélgetők (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 8x11 cm 2874270
10327
453
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Móra László (1947-): Tóth Ilona, 1956-os mártír emlékképe. Olaj, vegyes technika, applikáció, farost, jelezve balra lent. Egyedi, kissé sérült fakeretben. 54,5x69,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2717011
10328
453
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2875574
10329
453
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40)
Das Lot is nicht erreichbar
2819557
10330
453
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Fekete-kék kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2875558
10331
453
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (18/40)
Das Lot is nicht erreichbar
2791685
10332
453
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Kék bolygó. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Dekoratív fakeretben, 58×66 cm 2931059
10333
453
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse