Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

10322.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lieber Éva (1932-2005): Tavaszi borulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 33x47,5 cm
10323.

Rufpreis:
6 000 HUF

10324.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

M. Makkai Piroska (1910-1998): Pihenők (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 11x13,5 cm
10325.

Rufpreis:
1 200 HUF

M. Makkai Piroska (1910-1998): Beszélgetők (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 8x11 cm
10326.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

10327.

Rufpreis:
6 000 HUF

10328.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10329.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10330.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10331.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Kék bolygó. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Dekoratív fakeretben, 58×66 cm
10332.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm
10333.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF