Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

10237.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
10238.

Rufpreis:
4 000 HUF

Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm
10239.

Rufpreis:
10 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): A felrobbantott Ferenc-József híd (Szabadság híd), Budapest, 1946. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Kissé foltos. 18x28 cm
10240.

Rufpreis:
6 000 HUF

10241.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Imre István (1918-1983): Évi alszik. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x39 cm
10242.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956) : Legény. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Iványi Grünwald és Prihoda által). Apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
10243.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Izsák József (1929-2007): Expresszionista csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm
10244.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Iván Szilárd (1912-1988): Este. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm
10245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Foltos. Sérült fakeretben, 26x35 cm
10246.

Rufpreis:
2 400 HUF

Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet virágokkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42×32 cm
10247.

Rufpreis:
12 000 HUF

Imreh Zsigmond (1900-1965): Diósgyőri templom. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Miskolci Galéria címkéjével, üvegezett fakeretben, 30×42 cm
10248.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF