Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692407
10237
453
2935772
10238
453
Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
2743073
10239
453
Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm
2982739
10240
453
Istókovits Kálmán (1898-1990): A felrobbantott Ferenc-József híd (Szabadság híd), Budapest, 1946. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Kissé foltos. 18x28 cm
2981452
10241
453
3015606
10242
453
3800
Imre István (1918-1983): Évi alszik. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x39 cm 3019810
10243
453
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956) : Legény. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Iványi Grünwald és Prihoda által). Apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
3018236
10244
453
34000
Izsák József (1929-2007): Expresszionista csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm 2995755
10245
453
Iván Szilárd (1912-1988): Este. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm
2863407
10246
453
Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Foltos. Sérült fakeretben, 26x35 cm 2804263
10247
453
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet virágokkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42×32 cm
2804286
10248
453
17000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Diósgyőri templom. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Miskolci Galéria címkéjével, üvegezett fakeretben, 30×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF