Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Jeney Zoltán (1899-1967): Vízparton játszó gyerekek. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 44×57 cm
10261.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiss János (1905-1984): Palóc anya gyermekeivel. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány apró folttal. Kartonra ragasztva. 19,5x14 cm
10262.

Rufpreis:
3 000 HUF

Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm
10263.

Rufpreis:
1 800 HUF

10264.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10265.

Rufpreis:
10 000 HUF

10266.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10267.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Itatás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, laza fakeretben. 60x80 cm
10268.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Karádi Béla (?-): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x42,5 cm
10269.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10270.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kórusz József (1927-2010): Alkonyati fények. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal.Sorzsámozott 5/XV. 30x39 cm
10271.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, lapszéli foltokkal.30x39 cm
10272.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF