Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2782094
10261
453
Jeney Zoltán (1899-1967): Vízparton játszó gyerekek. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 44×57 cm 3013469
10262
453
Kiss János (1905-1984): Palóc anya gyermekeivel. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány apró folttal. Kartonra ragasztva. 19,5x14 cm
2890495
10263
453
Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm
2846245
10264
453
2904187
10265
453
2936592
10266
453
3800
2922674
10267
453
24000
2992244
10268
453
28000
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Itatás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, laza fakeretben. 60x80 cm
2992242
10269
453
Karádi Béla (?-): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x42,5 cm
2991888
10270
453
32000
3014885
10271
453
Kórusz József (1927-2010): Alkonyati fények. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal.Sorzsámozott 5/XV. 30x39 cm 3014886
10272
453
Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, lapszéli foltokkal.30x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF