Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2839044
10431
453
Róna Emy (1904-1988): Ülő majom. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 21x15,5 cm 2738570
10432
453
24000
2739244
10433
453
4400
Rau Tibor (1934-2000): A legújabb divat (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. kartonra kasírozva. 17x22 cm.
3000974
10434
453
Scultéty Éva (1917-2001): Virágcsokor. Rézkarc, papír, jelzett. 36x29 cm
2982964
10435
453
Somlai Vilma (1938-2007): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
2982976
10436
453
2919815
10437
453
S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
3005588
10438
453
Samu Hajnalka (?-): Little blue. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 55x46 cm
3005594
10439
453
Samu Hajnalka (?-): Layers (rétegek). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
3015557
10440
453
4600
Stettner Béla (1928-1984): Fahasogatók, 1960. Fametszet, papír, jelzett, dedikálással 1978-ból, 24×15 cm 3015980
10441
453
50000
2796689
10442
453
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF