Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Róna Emy (1904-1988): Ülő majom. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 21x15,5 cm
10431.

Rufpreis:
10 000 HUF

10432.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rau Tibor (1934-2000): A legújabb divat (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. kartonra kasírozva. 17x22 cm.
10433.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Scultéty Éva (1917-2001): Virágcsokor. Rézkarc, papír, jelzett. 36x29 cm
10434.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
10435.

Rufpreis:
5 000 HUF

10436.

Rufpreis:
2 000 HUF

S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
10437.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Samu Hajnalka (?-): Little blue. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 55x46 cm
10438.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Samu Hajnalka (?-): Layers (rétegek). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
10439.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Stettner Béla (1928-1984): Fahasogatók, 1960. Fametszet, papír, jelzett, dedikálással 1978-ból, 24×15 cm
10440.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10441.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10442.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF