Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020305
10419
453
Réti Mátyás (1922-2002): Eger. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×28 cm 3019748
10420
453
6500
Révész Imre (1859-1945): Pipázó juhász kutyájával. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×33 cm
3019486
10421
453
4600
Réti Mátyás (1922-2002): Zsámbék. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 30/100. Üvegezett fakeretben. 25x36,5 cm 3019349
10422
453
Raszler Károly (1925-2005): Visegrád. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2986000
10423
453
80000
Walter Rohrbach (1939-2021): Falkavadászat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2692648
10424
453
2750417
10425
453
2750413
10426
453
2812620
10427
453
3000027
10428
453
Reich Károly (1922-1988): Füvészkert (Pál utcai fiúk). Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 8x15 cm
3001534
10429
453
4200
Reich Gábor (1951-): Jel-kép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 100/100. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm.
2864414
10430
453
6500
Radnai Zoltán (1960-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 40×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF