Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

10503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Végh Gusztáv (1889-1973): Hegyi beszéd (A Műcsarnok 923 tavaszi tárlatáról). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x8 cm
10504.

Rufpreis:
4 000 HUF

1967 Végh Gusztáv (1889-1973): Piac a Fény utcában, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 12×9 cm
10505.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Bencsik József (1944): Virág. Rézkarc, papír, jelzett. 42x20 cm
10506.

Rufpreis:
2 400 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása, 20x13 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition. Serigraphy on paper, unsigned, framed
10507.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10508.

Rufpreis:
8 000 HUF

10509.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), lap széle kissé elszíneződött, 19x24 cm
10510.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm
10511.

Rufpreis:
1 200 HUF

10512.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Varga Vilmos (1952-2016): Női portré és szürrealista alakok. 2 db nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11x6,5 és 9x5,5 cm
10513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Viski Balás László (1909-1964): Enteriör. Olaj, vászon. Jelzett, keretben Vásznon sérülésekkel 80x60 cm
10514.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF