Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1944. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 33×58 cm
10515.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): Noli turbare circulos meos. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel, lap széle vágott, 18×25 cm
10516.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dusnoki szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/50), 30×28 cm
10517.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Őszi hangulat. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 59×79 cm
10518.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Varga Imre (1923-): Psalmus. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/100), üvegezett fakeretben, 39x29,5 cm.
10519.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Danaidák, 1934. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10,5×18 cm
10520.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 14×18 cm
10521.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Varga Mátyás (1910-2002): Kalapos lány, 1935. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 20,5×13,5 cm
10522.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10523.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10524.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), 19x24 cm
10525.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vidéky Brigitta (1911-2017): Balaton felvidéki panoráma. Olaj, vászon, jelzett. 50x60 cm
10526.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF