Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3000171
10515
453
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1944. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 33×58 cm 3020697
10516
453
Vén Zoltán (1941- ): Noli turbare circulos meos. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel, lap széle vágott, 18×25 cm 3015621
10517
453
4800
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dusnoki szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/50), 30×28 cm 3019993
10518
453
15000
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Őszi hangulat. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 59×79 cm
3019512
10519
453
Varga Imre (1923-): Psalmus. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/100), üvegezett fakeretben, 39x29,5 cm. 3018836
10520
453
3200
Varga Mátyás (1910-2002): Danaidák, 1934. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10,5×18 cm
3018838
10521
453
Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 14×18 cm
3018839
10522
453
Varga Mátyás (1910-2002): Kalapos lány, 1935. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 20,5×13,5 cm 2940501
10523
453
40000
Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2940497
10524
453
40000
Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2967045
10525
453
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), 19x24 cm 2744063
10526
453
30000
Vidéky Brigitta (1911-2017): Balaton felvidéki panoráma. Olaj, vászon, jelzett. 50x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF