Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

10395.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10396.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
10397.

Rufpreis:
2 000 HUF

P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
10398.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm
10399.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm
10400.

Rufpreis:
2 400 HUF

10401.

Rufpreis:
2 000 HUF

10402.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 50×37,5 cm
10403.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000): Téli idill (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 24x21 cm.
10404.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29,5x14 cm
10405.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ruszkay György (1924-1998): Illusztráció(terv) a Füles - 33 plusz egy vicc rejtvényújsághoz. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzett. Lapméret: 21x10 cm.
10406.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF