Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2543568
10395
453
5500
2566145
10396
453
2662173
10397
453
P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban. 2662176
10398
453
P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
2751468
10399
453
55000
Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm
2865083
10400
453
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm 2865079
10401
453
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm
2735852
10402
453
2743075
10403
453
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 50×37,5 cm 2891119
10404
453
Rau Tibor (1934-2000): Téli idill (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 24x21 cm.
2970176
10405
453
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29,5x14 cm
3020004
10406
453
Ruszkay György (1924-1998): Illusztráció(terv) a Füles - 33 plusz egy vicc rejtvényújsághoz. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzett. Lapméret: 21x10 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF