Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Kondor Béla (1931-1972): Városi élet, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm
10309.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kondor Béla (1931-1972): Vita, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm
10310.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kondor Béla (1931-1972): Beszélgetés, rézkarc, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 16×9 cm
10311.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Szekéren hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23,5x31 cm
10312.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Láng Rudolf (1904-1991): Találkozás. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 8×11 (x2) cm
10314.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Lengyel Gergely Géza (-): Feleségem. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm.
10315.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gergely Géza (-): Kompozíció. Olaj, farost. Jelzett, 42x59,5 cm
10316.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gergely Géza (-): Dante és Vergilius. Tempera, karton, paszpartuban, paszpartu foltos. Jelzett: Lengyel 963, hátoldalán autográg felirat: "Lengyel G. Géza Bp. XI. Somogyi út 17/a, 47x32 cm
10317.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10318.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lutso János (?-): Virágok. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben, 40x45 cm
10319.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lux Antal (1935-): Virágcsillag (Blumenstern), 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 37x33 cm.
10320.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

László Gyula (1910-1998): Kertrészlet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm
10321.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF