Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm.
10224.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben.
10225.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hajnal Gabriella (1928-) Szőnyegtervek 3 db. Akvarell, papír, kartonon. Egyenként 12x27 cm.
10226.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm.
10227.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10228.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10229.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10230.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hégner Izidór (1848-1887): Villa, 1867. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 22,5×22,5 cm
10231.

Rufpreis:
5 000 HUF

10232.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10233.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10234.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
10236.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF