Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Imreh Zsigmond (1900-1965): Népkert, Miskolc. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 45×56 cm
10249.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 60×50 cm
10250.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Imre István (1918-1983): Jáki kápolna, 1974. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49×58 cm
10251.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10252.

Rufpreis:
2 400 HUF

10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juszkó Piroska (1907 - 1999) Kocsma előtt. 1942. Olaj, vászon, jelzett, keretben 50x60 cm Apró felületi pöttyőkkel.
10254.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelenszky László (1947-): Akrobaták (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, fakeretben, 50×40 cm
10255.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Józsa János (1936-2016): 13 nagy méretű rézkarcról készített ofszet nyomat. Jelzettek a nyomaton 29x40 cm
10256.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jancsó Zoltán (1970-): Szarvas a tisztáson. Olaj, vászon. Jelzett. 50x40 cm.
10257.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jakab Ilona (1929-1990): Erdélyi városrészlet. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x20,5 cm
10258.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jávor Piroska (1944-): Ismét elmúlt egy év, 2003. Szitanyomat, merített papír. Jelzett, számozott (17/30). Lapméret: 42x35 cm. Merített papír mappában.
10259.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10260.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF