Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804304
10249
453
34000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Népkert, Miskolc. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 45×56 cm 2804276
10250
453
13000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 60×50 cm 2777529
10251
453
3400
Imre István (1918-1983): Jáki kápolna, 1974. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49×58 cm 2859093
10252
453
Imre István (1918-1983): Préses (Szocreál életkép). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé foltos. 19×29 cm
2888553
10253
453
3017716
10254
453
Juszkó Piroska (1907 - 1999) Kocsma előtt. 1942. Olaj, vászon, jelzett, keretben 50x60 cm Apró felületi pöttyőkkel. 3000124
10255
453
Jelenszky László (1947-): Akrobaták (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, fakeretben, 50×40 cm 2750296
10256
453
Józsa János (1936-2016): 13 nagy méretű rézkarcról készített ofszet nyomat. Jelzettek a nyomaton 29x40 cm
3019681
10257
453
Jancsó Zoltán (1970-): Szarvas a tisztáson. Olaj, vászon. Jelzett. 50x40 cm. 3019384
10258
453
28000
Jakab Ilona (1929-1990): Erdélyi városrészlet. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x20,5 cm
3022454
10259
453
15000
Jávor Piroska (1944-): Ismét elmúlt egy év, 2003. Szitanyomat, merített papír. Jelzett, számozott (17/30). Lapméret: 42x35 cm. Merített papír mappában.
2811753
10260
453
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF