Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Pekáry István (1905-1981): Buják. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
10383.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10384.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Prihoda István (1891-1965): Három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 31x48 cm
10385.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10386.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Perei Zoltán (1913-1992): A lirer krónikából, Ulm 1486, másolta Perei Z (aus Lirer Chronik Ulm 1486). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 20,5x12 cm.
10387.

Rufpreis:
2 800 HUF

Péli Tamás (1948-1994): Az arckép. Művészi nyomat, papír, jelzett, számozott (37/100). 42x29,5 cm. Ritka!
10388.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pataky Béla (1932-2023): Gyergyóújfalu (Erdély, Székelyföld). Linómetszet, papír. Jelzett. 34×50 cm
10389.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pablo Picasso (1881-1973): Ülő hölgy (Olga). Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott 86/200.Jelzett a nyomaton. Tanúsítvánnyal. 43,5x35 cm / Ofset lithography with certificate
10390.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
18

Prokop Péter (1919-2003): Női portré. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 65×48 cm
10391.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
10392.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Paulovits Pál (1892-1975): Tabán 1927. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x22 cm
10393.

Rufpreis:
10 000 HUF

Peresztegi Róbert (?-?), Rembrandt után: Táj, 1953. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 21,5×27 cm
10394.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF