Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903138
10358
453
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2990683
10359
453
180000
Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3002951
10360
453
50000
2848235
10361
453
40000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Don't let me go. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 40x30 cm. 2848236
10362
453
55000
2950138
10363
453
19000
Nolipa István Pál (1907-1986): Hullámvasút (Vidámpark), 1966. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 37x28 cm
2993796
10364
453
Nyergesi János (1895-1982): Horgászok a Dunaparton, 1930. Tus, akvarell, papír, jelzett, sérült. 22x31 cm 2950009
10365
453
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm
3015552
10366
453
Nyári Lóránt (1928-1982): Siófoki moló. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 19,5x29,5 cm 3015564
10367
453
4200
Novák Lajos (1927-1989): Dunapart (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x39 cm 3015576
10368
453
4200
Novák Lajos (1927-1989): Kisoroszi, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm 3015617
10369
453
3200
Novák Lajos (1927-1989): Fatelep, rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kartonon, 26×35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF