Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10358.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10359.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10360.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10361.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10362.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Hullámvasút (Vidámpark), 1966. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 37x28 cm
10363.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Nyergesi János (1895-1982): Horgászok a Dunaparton, 1930. Tus, akvarell, papír, jelzett, sérült. 22x31 cm
10364.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm
10365.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Nyári Lóránt (1928-1982): Siófoki moló. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 19,5x29,5 cm
10366.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Novák Lajos (1927-1989): Dunapart (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x39 cm
10367.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Novák Lajos (1927-1989): Kisoroszi, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm
10368.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Novák Lajos (1927-1989): Fatelep, rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kartonon, 26×35,5 cm
10369.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF