Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968021
10467
453
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz), 1999. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 28x42 cm 2999452
10468
453
Szalay Pál (1953-2015): Társaság bohóccal. Vegyes technika, kollázs papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 29x43 cm 2919860
10469
453
Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm
2919855
10470
453
14000
Szabados János (1937-): Rózsák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70×50 cm 3008911
10471
453
Szaniszló Júlia (1950-1989): Alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 29,5x21 cm
2749862
10472
453
17000
3015332
10473
453
Szász Endre (1926-2003): Hűség Sopronhoz. Nyomat, papír, jelzett. 31,5x27 cm. 3020188
10474
453
17000
Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm
2806156
10475
453
22000
Szontágh Tibor (1873-1930): Dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán napos tájrészlet). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 33×46 cm. 2904538
10476
453
28000
1607209
10477
453
2935984
10478
453
90000
Székács Zoltán (1954-): "Aranyváros". Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF