Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz), 1999. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 28x42 cm
10467.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Társaság bohóccal. Vegyes technika, kollázs papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 29x43 cm
10468.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm
10469.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabados János (1937-): Rózsák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70×50 cm
10470.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szaniszló Júlia (1950-1989): Alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 29,5x21 cm
10471.

Rufpreis:
5 000 HUF

10472.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szász Endre (1926-2003): Hűség Sopronhoz. Nyomat, papír, jelzett. 31,5x27 cm.
10473.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm
10474.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10475.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10476.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10477.

Rufpreis:
2 400 HUF

Székács Zoltán (1954-): "Aranyváros". Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm.
10478.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF