Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry Terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 31x46 cm
10149.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Élesdy István (1912-1987): Ősz a Halászbástyán. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva:Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33x45 cm
10150.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fábry János (1947-): Ide a kukacot (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 21x29,5 cm
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 6 db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 7 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. Egyik sérült. 20x13 cm-ig
10153.

Rufpreis:
6 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig
10154.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fejes István (1940-1982): Tóparti táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10155.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Farkasházy Miklós (1895-1964): Csendes táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 14x36 cm
10156.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10157.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10158.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10159.

Rufpreis:
5 000 HUF

10160.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF