Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 536
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2656227
10149
453
24000
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry Terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 31x46 cm
2656225
10150
453
24000
Élesdy István (1912-1987): Ősz a Halászbástyán. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva:Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33x45 cm
3020932
10151
453
Fábry János (1947-): Ide a kukacot (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 21x29,5 cm
3013473
10152
453
F. Györffy Anna (1915-2006): 6 db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
2667264
10153
453
F. Györffy Anna (1915-2006): 7 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. Egyik sérült. 20x13 cm-ig
2616856
10154
453
F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig
3000942
10155
453
4800
Fejes István (1940-1982): Tóparti táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
3000949
10156
453
5500
Farkasházy Miklós (1895-1964): Csendes táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 14x36 cm 2768197
10157
453
2884418
10158
453
2819435
10159
453
Fett Jolán (1927-2009): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 39×29 cm 2936503
10160
453
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF