Macskássy Izolda (1945-2021): Pipázó. Selyemkép, tus. jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Macskassy-Izolda-1945-2021-Pipazo-Selyemkep-tus-jelzett-uvegezett-keretben-32x20-cm~II3014892
3014892
10335
453
Beschreibung: Macskássy Izolda (1945-2021): Pipázó. Selyemkép, tus. jelzett, üvegezett keretben 32x20 cm
: karap_norbert