https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 300
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3022477
19305
453
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedűs Lajos: Magyar hanglejtésformák grafikus ábrázolása. Bp., 1930, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, foltos és sérült borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3022465
19306
453
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moldova György: Érik a vihar. Riport Miskolcról Bp., 2009, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. 2812394
19307
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2938628
19308
453
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2938629
19309
453
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Knapp Éva: Librum Evolo. Eszme- és könyvtörténeti tanulmányok a XVI-XX. századból. A szerző, Knapp Éva (1956-) irodalomtörténész, könyvtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2017., Reciti, 319+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2945750
19310
453
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2943723
19311
453
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: A gólyakalifa. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
Das Lot is nicht erreichbar
2747656
19312
453
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2943707
19313
453
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. 911/1600
Das Lot is nicht erreichbar
2441458
19314
453
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
2649903
19315
453
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2984728
19316
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse