Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

19281.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss Mária: Egymásbafont ének. Duschanek János rajzaival. A szerző által aláírt példány. Bp., 1993., Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
19282.

Rufpreis:
800 HUF

19283.

Rufpreis:
1 200 HUF

19284.

Rufpreis:
800 HUF

Dénes Gizella: Szép koszorú. Regény Szent László király korából. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
19285.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kolligátum ponyvákból, 6 db: Szitnyai Zoltán: Aki lehetett volna. Százezrek könyve. Bp., 1942., Áchim András.; Telkes Kató: Bácskai szerelem. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Forster György: A sors iródeákja. Bp.,1943,Dr. Zajzon Barnáné.; Kardos Ede: Kató nem törődnek. Bp., 1943, Duna.;  Bognár Mária: A mama karrierje. Százezrek könyve. Bp., 1943., Áchim András.; Nagy Dániel: Sikoltott a szívem. Bp., 1943, Duna. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső borítókkal.;  + H. Wagner: A négy jó madár. Mindenki könyve. Bp.,1931., Képes Regényujság. Átkötött félvászon-kötésben.
19286.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított, részben pótolt gerinccel.
19287.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ponori Thewrewk Emil: Anakreon. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: - - . Görög és Latin Remekírók. Bp., 1885, MTA (Franklin-ny.), XV+(1)+311 p. Kiadói papírkötés, javított, pótolt gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben szétvált fűzéssel.
19288.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vas István: Hét tenger éneke. DEDIKÁLT! Vas István összegyűjtött munkái 7. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19289.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany János összes művei VIII. köt. Aristophanes vígjátékai II. Bp.,én.,Franklin, XLVII+522 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza fűzéssel, az elején ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
19290.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany János összes költeményei I. köt.: - - kisebb költeményei. I. köt. Pest, 1872., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
19291.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyimesi Lajos: Tavaszi hangok. - - novellái. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1935., Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, javított, foltos borítóval.
19292.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF