Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Első kiadás! Bp., 1989, Móra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19184.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Erdei utakon. Első kiadás! Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19185.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Bogáncs. Kincses Könyvek. Bp., 1965, Szépirodalmi. Szántó Piroska rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt borítóban, kissé foltos.
19186.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: A magam erdeiben. Bp., 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Szerelmem. Válogatás a szerelemről szóló novellákból. Első kiadás! H.n., é.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19188.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

Fekete István: Ci-Nyi, Hú, 21 nap, A szél és az erdő, Titkos kalendárium. 1996, Nesztor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19189.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Cönde. Csend. 1999, Nesztor. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19190.

Rufpreis:
1 000 HUF

Őszi számadás. Fekete István füveskönyve. Szeged, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Régi karácsony. 1994, Új Ember. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19192.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Fekete István-Nagy Domokos Imre: Magasles. Első kiadás! 1993, Officina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19193.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Csend/ 21 nap, Kele, Barangolások. Bp., 1964-69., Móra-Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, Kiadói félvászon kötés. Sérült papír védőborítóban, de alapvetően jó állapotban.
19194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István 3 regénye: Tüskevár. Bp., 1978, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Ballagó idő. Önéletrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A koppányi aga testamentuma. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
19195.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF