Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal. Számozott (671./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
19136.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19137.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Nagy képes díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19138.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
10

Koronázási Album. Bp., 1917, Érdekes Újság. Kiadói félvászon kötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
19139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Hencz Lajos (szerk.): A Magyar Posta története és érdemes munkái. Bp., 1937, Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
19140.

Rufpreis:
2 800 HUF

19141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Így láttátok ti. A háborús irodalom karrikatúrája. A borító Biró Mihály munkája. Bp.,1917, Dick Manó, 212+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel, névbejegyzéssel.
19142.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Ujabb karcolatok. [Modern Könyvtár.] Bp.,[1914],Athenaeum, 122+3 p. Első kiadás. Korabeli modernista díszítésű egészvászon-kötésben.
19143.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karinthy Frigyes: Holnap reggel. (Tragikomédia három felvonásban). Modern Könyvtár 85-89. Békéscsaba, 1916, Tevan, 120 p. Első kiadás! Kiadás papírkötés, sérült, szétvált gerinccel, a hátsó borító leszakadt, sérült.
19144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Lepketánc. Fantasztikum egy felvonásban. Bp.,(1927), Athenaeum, 56 p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan példány.
19145.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelbeszéd. (Válogatott novellák.) A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,[1921],Dick Manó,(Korvin-ny.), 158+2 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borító foltos, egy két lap szélén szakadással, de ezeket leszámítva jó állapotban.
19146.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ortutay Gyula: Írók, népek, századok. Bp., 1960. Magvető. 475 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány, intézményi bélyegzéssel.
19147.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF