Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Koós Judith: Finlandia. Bp., 2001, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésekről. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., [1936], Athenaeum, 312 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19390.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kardos Tibor: Középkori kultúra, középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VII. (Bp., 1941), Magyar Történelmi Társulat, 290 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.
19391.

Rufpreis:
1 600 HUF

Maurice Yaffé - Elizabeth Fenwick: A nemi öröm. Gyakorlati útmutató. Bp., 1990, Park - Medicina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19392.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása, 3 (+1) kötet: Áprily Lajos: A láthatatlan írás.; Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából.; Kemény János: Kokó és Szokrátesz. Kolozsvár, [1934-1940], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kisebb foltokkal. + Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp., 1938, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
19393.

Rufpreis:
1 800 HUF

A M. Kir. Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve, 1867-1942. Bp., 1943, M. Kir. Postamesterek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, előzéklapon ceruzás rajzokkal, viseltes állapotban.
19394.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kinizsi Andor 2 könyve: Egyszer mindenki megnősül. + Csupa házasság. Vidám történetek. Bp., [1942-1944], Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítókkal.
19395.

Rufpreis:
1 400 HUF

Abbot, Anthony: Vészjel a sírból. Bp., Athenaeum. Egészvászon kötés, ráragasztott, fénymásolt borítóval + S. S. van Dine: A Greene-gyilkosság. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, ráragasztott fénymásolt borítóval.
19396.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
19397.

Rufpreis:
1 000 HUF

A bizánci irodalom kistükre. Vál., a bevezetést, az ismertető szövegeket és a jegyzeteket írta, valamint a képanyagot összeállította: Dimitriosz Hadzisz. "A bizánciak a magyarokról című részt összeáll., a bevezetést, az ismertető szövegeket írta, valamint a képanyagot összeállította: Kapitánffy István. Bp., 1974., Európa. Kiadói egészvászon-kötés.
19398.

Rufpreis:
1 400 HUF

19399.

Rufpreis:
1 600 HUF

19400.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF