Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Nagy Bandó András: Isten bikiniben. DEDIKÁLT! Orfű, 2010., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés.
19377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Boros György: Dr. Brassai Sámuel élete. Kolozsvár, 1927, Minerva. 372 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan példány.
19378.

Rufpreis:
2 400 HUF

19379.

Rufpreis:
1 000 HUF

Temetőkert. Szerk.: Seléndy Szabolcs. Bp., 1972., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
19380.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János 1817-1882. Bp., 1967, Petőfi Irodalmi Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
19381.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyurcsány Ferenc: Blogkönyv 2006-2007. Bp., 2008., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés.
19382.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukács György: A realizmus problémái. Ford.: Gáspár Endre. (Bp., 1948), Athenaeum. 391+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
19383.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19384.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Isabelle Chabeur - Nathalie Valax: 100 legendás toll. Ford.: Székely Miklós. Bp., 2006, Arena 2000 Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19385.

Rufpreis:
1 400 HUF

19386.

Rufpreis:
1 400 HUF

5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.
19387.

Rufpreis:
1 000 HUF

S. Nagy Anikó: A tea kultúrtörténete. Bp., 1999., Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
19388.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF