Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. A szerző által aláírt! Bp., 1945, Magyar Téka, 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
19329.

Rufpreis:
1 200 HUF

19330.

Rufpreis:
1 400 HUF

Edmondo de Amicis: Szív. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19331.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az Ember Tragédiája. Drámai költemény. Alexander Bernát bevezetésével. Bp., é.n., Athenaeum, XXIII+(1)+179 p. A címlap illusztrációja Basch Árpád munkája. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
19333.

Rufpreis:
800 HUF

Gyulai Pál emlékbeszédei. (Kazinczy Ferenc, Kriza János, Pákh Albert, Szigligeti Ede, B. Eötvös József, B. Kemény Zsigmond, Toldy Ferenc, Csengery Antal, Arany János). Jeles Írók Iskolai Tára XXXVII. köt. Bp., 1890, Franklin-Társulat, 189+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a borítóra kasírozva.
19334.

Rufpreis:
800 HUF

Műrepülés. Szerk:: Zörgő Tibor. Bp., 1984., Magyar Honvédelmi Szövetség. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19335.

Rufpreis:
1 200 HUF

Polner Zoltán 2 műve, a szerző által DEDIKÁLTAK:  Táncoltató.; Farsangi kakas. Bp.-Szeged,1977-1998.,Magvető - Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói papírkötés.
19336.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tóth Béla: Gyaluvonások. DEDIKÁLT! Bp.,1979,Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19337.

Rufpreis:
1 200 HUF

19338.

Rufpreis:
1 600 HUF

Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
19339.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sárvári György: Metalépés. Hermeneutika-mélylélektan-rendszerszemlélet: integratív paradigma a tapasztalati tanulás értelmezési-megértési folyamatához. Bp., 1999., Animula. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19340.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF