Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2601095
19353
453
500
Csenki Imre, Csenki Sándor: Cigány népballadák és keservesek. Bp., 1980, Európa. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3022179
19354
453
Süle Sándor: Kisszántói Pethe Ferenc. Budapest, 1964, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötés, aranyozott gerinccel. enyhén fakult borítóval. 3021863
19355
453
Tordai Zádor: Egzisztencia és valóság. Budapest, 1967, Akadémiai kiadó. Egészvászon-kötés kiadói papírborítással.
3020817
19356
453
Szn.: A Pénz Világa Miskolcon a XIX-XX. században. Dr. Dobrossy István előszavával. Miskolc, cca 1992., kn. Papírkötés. 3021417
19357
453
Szerk.: Ignácz Erzsébet: Pénzintézetek: Bankélet és hitelviszonyok Északkelet-Magyarországon-1844-1949. Dobrossy István és Rémiás Tibor előszavával. Miskolc, 1992. Borsodi Nyomda. Papírkötés. 2971509
19358
453
Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
2965416
19359
453
Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
2971448
19360
453
Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
2971519
19361
453
Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
2971450
19362
453
Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
2971514
19363
453
Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
3022455
19364
453
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapokkal. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF