Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Csenki Imre, Csenki Sándor: Cigány népballadák és keservesek. Bp., 1980, Európa. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19353.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Süle Sándor: Kisszántói Pethe Ferenc. Budapest, 1964, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötés, aranyozott gerinccel. enyhén fakult borítóval.
19354.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tordai Zádor: Egzisztencia és valóság. Budapest, 1967, Akadémiai kiadó. Egészvászon-kötés kiadói papírborítással.
19355.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szn.: A Pénz Világa Miskolcon a XIX-XX. században. Dr. Dobrossy István előszavával. Miskolc, cca 1992., kn. Papírkötés.
19356.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Ignácz Erzsébet: Pénzintézetek: Bankélet és hitelviszonyok Északkelet-Magyarországon-1844-1949. Dobrossy István és Rémiás Tibor előszavával. Miskolc, 1992. Borsodi Nyomda. Papírkötés.
19357.

Rufpreis:
1 000 HUF

Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19358.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
19359.

Rufpreis:
1 200 HUF

Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19360.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
19361.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
19362.

Rufpreis:
1 200 HUF

Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19363.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapokkal. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival.
19364.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF