Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Heller Ágnes: Szilveszteri szimpózium. H.n., 1992, T-Twins Kiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a belső kötéstáblák és néhány lap foltos. Számozott (532./1100), a szerző által aláírt példány.
Utánunk az özönvíz. Szerk.: Dobos Lídia, Rácz Judit, Vit László. Bp., 1989, Duna Kör - ELTE-ÁJTK Politikatudományi Tanszékcsoport. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Vágó István: A fele sem igaz! Bp., 1984, szerzői magánkiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Vágó István (1949-2023) televíziós műsorvezető, szerkesztő, politikus által DEDIKÁLT példány.
Szilvási Lajos: Légszomj. Bp., 1970, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szilvási Lajos (1932-1996) József Attila-díjas író, újságíró által DEDIKÁLT példány.
Balassi Bálint: Gyarmathi Balassa Bálinthnak Thirsisinek Angelicával, Sylvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. A költő nyelvére és a mai helyesírásra átírta, s a hiányokat kiegészítette: Eckhardt Sándor. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó, 115+1 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 3600 példányban.
Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.