Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19365.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heller Ágnes: Szilveszteri szimpózium. H.n., 1992, T-Twins Kiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a belső kötéstáblák és néhány lap foltos. Számozott (532./1100), a szerző által aláírt példány.
19366.

Rufpreis:
2 000 HUF

Utánunk az özönvíz. Szerk.: Dobos Lídia, Rácz Judit, Vit László. Bp., 1989, Duna Kör - ELTE-ÁJTK Politikatudományi Tanszékcsoport. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19367.

Rufpreis:
1 600 HUF

G. Fábri Zsuzsa: 40 arc, 40 írás. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
19368.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vágó István: A fele sem igaz! Bp., 1984, szerzői magánkiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Vágó István (1949-2023) televíziós műsorvezető, szerkesztő, politikus által DEDIKÁLT példány.
19369.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Arcok a Magyar Vadászmúltból XXVIII. 120 éve született és 50 éve hunyt el Fekete István, 1900-1970. Kecskemét, 2020. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19370.

Rufpreis:
2 000 HUF
38

Sánta Gábor : Fekete István hagyományai. Szeged, 2017, Szegedi Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19371.

Rufpreis:
2 400 HUF
22

Szilvási Lajos: Légszomj. Bp., 1970, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szilvási Lajos (1932-1996) József Attila-díjas író, újságíró által DEDIKÁLT példány.
19372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg Ferenc: Pogányok. ALÁÍRT! Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19373.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Czeizel Endre: Költők, gének, titkok. A magyar költőgéniuszok családfaelemzése. Bp., 2000, Galenus Kiadó. Mellékletekkel. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19374.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balassi Bálint: Gyarmathi Balassa Bálinthnak Thirsisinek Angelicával, Sylvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. A költő nyelvére és a mai helyesírásra átírta, s a hiányokat kiegészítette: Eckhardt Sándor. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó, 115+1 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 3600 példányban.
19375.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
19376.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF