Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos festőművész rajzaival. Bp., én, Szerzői, (Merkantil-ny.) Illusztrált kiadói papírkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19269.

Rufpreis:
1 400 HUF

19270.

Rufpreis:
1 000 HUF

19271.

Rufpreis:
1 000 HUF

Báró Radvánszky Béla: Balassa és Rimay barátsága. Bp., 1904, (Franklin-Társulat-ny.), 27 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19272.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olajban. A Toll Mesterei. Békéscsaba,[1926], Tevan, 205+2 p. Első kiadás! Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, hiányzó hátsó szennylappal.
19273.

Rufpreis:
1 600 HUF

19274.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított harmadik népies kiadás egy kötetben. A költő arczképével. Bp., én., Athenaeum. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon folttal, a címlapon satírozás nyomokkal.
19275.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

19276.

Rufpreis:
800 HUF

19277.

Rufpreis:
2 400 HUF

Felleg György: Ön is más rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993., Szerzői. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Felleg György (1919-2000) író által Kőrösi Zoltán (1962-2016) író, film-forgatókönyvíró, dramaturg részére dedikált példány.
19278.

Rufpreis:
800 HUF

19279.

Rufpreis:
800 HUF

19280.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF