Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Gábor J. Dzsingisz: Európába - félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. A szerző, Gábor J. Dzsingisz (1940-) diplomata, politikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 2006, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19293.

Rufpreis:
2 800 HUF

"Józan, okos mérték." Arany János füveskönyve. Vál., szerk. és az utószót írta: Reisinger János. Szeged,2008,Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
19294.

Rufpreis:
1 600 HUF

M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra, 114+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, az előzéklapon és a hátsó borítón sarokhiánnyal.
19295.

Rufpreis:
1 800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült, ragasztott gerinc, viseltes állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pilinszky János összegyűjtött versei. Szerk., sajtó alá rendezte és utószóval ellátta: Jelenits István. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincnél kisebb folttal.
19297.

Rufpreis:
1 000 HUF

19298.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Horváth Árpád: Az óra regénye. Bp., 1957, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3100 példányban.
19299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szegedi Molnár Géza: Nekem már lőttek. Bp., 1988, Tinódi. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Serényi-Sprenger Ferenc, Pop Iosif, Fábri Sándor (szerk.): Máramarosi havasok. Máramarosi magyar, írók költők antológiája 11./12. Máramarossziget, 2005, Máramarosszigeti "Hollósy Simon" Művelődési Egylet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
19301.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moldova György: A törvény szolgája és egyéb történetek. Rakéta Regénytár. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző által aláírt példány!
19302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szíki Károly: Nyakamon kötél. Impressziók. A szerző, Szíki Károly (1954-) színész, rendező, színházigazgató által DEDIKÁLT! Eger, 2004, k.n.. Kiadói kartonált papírkötés.
19303.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dömötör László: Micsinált a kivoltaz?. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2003, Móra. Többek közt Banga Ferenc, Gyulai Líviusz, Szemadám György illusztrációival. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóval.
19304.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF