Juhász Gyula: Anna örök. Válogatta és az utószót írta: Kispéter András. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a borító sarkain és a gerincen apró sérülésekkel. Számozott (512./1600) példány.
Ady szerelme: Ada. Szerk.: Varga Katalin. A tanulmányt írta, a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Hegyi Katalin. Bp., 2002., Ady-Életmű Alapítvány - Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 darab számozott. Ez számozatlan példány.
Bertha Bulcsu Emlékkönyv. Szerk.: D. Nagy Imre. Bp., 1999, Magyar Írók Egyesülete. Kiadói kartonált papírkötés. + Kiadói levél, Fülöp Zsuzsanna aláírással, 2 kézzel írt oldal
Heltai Jenő: A hét sovány esztendő és más elbeszélések. Bp.,[1918], Athenaeum, 159+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, ex libris-szel: Ex Libris Fogtechnikusok Orsz. Szöv. Könyvtára.
Sáfrán Györgyi: Arany János és Rozvány Erzsébet. Bp., 1960, MTA. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított gerinccel, egy lap sarkán hiánnyal. Megjelent 500 példányban.
Bényi Gergely: Elfeledett betűk. Deutsch Zoltán rajzaival. Bp., 1993, Belvárosi Könyvkiadó, 56+(2) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az illusztrátor, Deutsch Zoltán (1975- ) által DEDIKÁLT példány.