https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 300
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2889798
19317
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Falu Tamás: Vidéki vallomások. Összegyűjtött versek. (1910-1974.) Bp.,1974.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége részére szóló ajándékozási sorokkal, talán (?) Szondi Béla (1909-2007) műfordító, írótól.
Das Lot is nicht erreichbar
3014925
19318
453
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Horváthy György: Völgyhíd. Interjúk. A szerző által DEDIKÁLT példány. Vár Ucca Tizenhét Könyvek 21. Veszprém, 1997, Művészetek Háza. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3014924
19319
453
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Károly: Szigetmagyarság és szolidaritás. A szerző által DEDIKÁLT példány! Montreál, 1988, Corvin. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 3014923
19320
453
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Harmath Imre: Ember a hídon. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Szerzői kiadás. Veszprém, 1939, Egyházmegyei Nyomda. A borító Janovits István (1903-1966) grafikus munkája. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
3014922
19321
453
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Aradi-Szabó István: A szenvedők királya. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1931, Budapesti Hírlap Rt. Kiadói papírkötés, javított, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2889681
19322
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyurcsány Ferenc: Útközben. Bp., 2005. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2962410
19323
453
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dékány Károly: Válogatás előadott versekből. DEDIKÁLT! Amsterdam, 1989, Uitgeverij Forum. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2944491
19324
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Medgyasszay László: "Nem azé, aki akarja..." Életrajzi beszélget. Beszélgetőtárs Kozma Huba. Beszédek, cikkek, írások. DEDIKÁLT! Bp., én., KDNP. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2944187
19325
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Judit: Vince. Kapaszkodni, kapaszkodni... A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Antológia. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2916318
19326
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szigeti Lajos: Az ég tükrében. DEDIKÁLT! + A szerző autográf levele. Bp., 1992., Széphalom. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2944241
19327
453
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Veres Péter: Olvasónapló 1953-1956. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Kristó Nagy István. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Veres Péter idézetes bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3014859
19328
453
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mág Bertalan: Híres magyar bűnügyek. Bp., 1993. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse