Kardos Tibor: Középkori kultúra, középkori költészet. A magyar irodalo... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500035/Kardos-Tibor-Kozepkori-kultura-kozepkori-kolteszet-A-magyar-irodalom-keletkezese-A-Magyar~II3021728
3021728
19391
453
Beschreibung: Kardos Tibor: Középkori kultúra, középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VII. (Bp., 1941), Magyar Történelmi Társulat, 290 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, intézményi bélyegzÅ‘kkel.
: tg