Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 300

Arató András: MIX túra - Utazások testben vagy lélekben Bp., 2010, Kossuth. 279 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19208.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heller Ágnes - Kőbányai János: Bicikliző majom. Élet- és korrajz. Bp., 1998, Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19209.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csurka István: Házmestersirató. Drámák - színművek. Bp., 1999, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csurka István (1934-2012) dramaturg, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány.
19210.

Rufpreis:
2 000 HUF

19211.

Rufpreis:
1 600 HUF

Félpengős regények sorozat 3 kötete: William MacLeod Raine: A félvér kölyök. Ford.: Dr. Cavallier Józsefné.; A kiközösített. Ford.: Félegyházy Endre.; Henry Oyen: Az őserdők zsarnoka. Ford.: Csiky Mária. Bp., é.n. [cca 1930-1940], Palladis Rt. Átkötött egészvászon-kötésben, változó állapotban.
19213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alexandra Rachmanova 3 műve: Szerelem, Cseka, halál... I-II. köt. Ötödik kiadás.; Házasság a vörös viharban. Negyedik kiadás.; Gyermekkorom. Második kiadás. Halhatatlan Könyvek. Bp.,én.,Dante. Kiadói egészbőr-kötések, kopott borítóval, az egyik gerince levált.
19214.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas, 354+2 p.+ VI t. Átkötött egészvászon-kötés.
19215.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lescot, Mme.: Szeret? Nem szeret? Ford.: Győry Ilona. A képeket rajzolta Tofani. Bp., [1898], Légrády Testvérek, 266 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrált. Átkötött papírkötésben, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19216.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Straub Imre 2 db DEDIKÁLT könyve: Nagyravágyás. (Egy emberélet regénye). Szombathely, 1984, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Göröngyös út. Szombathely, 1986, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés. Mindkettő a szerző által Fehér Katalin részére DEDIKÁLT.
19217.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Legendárium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecil. Fametszetű képekkel díszítette: Molnár C. Pál. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19218.

Rufpreis:
2 400 HUF

19219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klaniczay Tibor: Zrínyi Miklós. Bp., 1954., Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel . Megjelent 1000 példányban.
19220.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF