Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

31909.

Rufpreis:
1 000 HUF

31910.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU
31911.

Rufpreis:
1 600 HUF

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" bronz emlékplakett, eredeti sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:1-
31912.

Rufpreis:
1 200 HUF

31913.

Rufpreis:
1 000 HUF

31914.

Rufpreis:
1 200 HUF

1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
31915.

Rufpreis:
2 000 HUF

31916.

Rufpreis:
1 000 HUF

31917.

Rufpreis:
1 600 HUF

1986. "Vasas 75 - 1911-1986" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:XF
31918.

Rufpreis:
1 400 HUF

31919.

Rufpreis:
2 000 HUF

1987. "Jubileumi Tungsram Sportnap Zalaegerszeg 1987" hollóházi porcelán emlékérem eredeti díszdobozban (62,5mm) T:UNC
31920.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF