Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2683220
31909
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2832021
31910
448
Numismatik
2932722
31911
448
Numismatik
~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU
2830615
31912
448
Numismatik
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" bronz emlékplakett, eredeti sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:1-
2642453
31913
448
Numismatik
2786193
31914
448
Numismatik
2932705
31915
448
Numismatik
1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
2619508
31916
448
Numismatik
2977045
31917
448
Numismatik
2932050
31918
448
Numismatik
1986. "Vasas 75 - 1911-1986" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:XF
2890451
31919
448
Numismatik
2926909
31920
448
Numismatik
1987. "Jubileumi Tungsram Sportnap Zalaegerszeg 1987" hollóházi porcelán emlékérem eredeti díszdobozban (62,5mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF