Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2830119
31885
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
2910823
31886
448
Numismatik
2805199
31887
448
Numismatik
2831826
31888
448
Numismatik
1970. "Emlékül BM. KH. Orsz. Sportbajnokság 1945-1970" egyoldalas krómozott, aranyozott rátétekkel, részben zománcozott, eredeti tokban (104x90mm) T:1- 2832046
31889
448
Numismatik
2621140
31890
448
Numismatik
2619672
31891
448
Numismatik
2832133
31892
448
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló sportmunkáért" egyoldalas Herend porcelán emlékérem kopott tokjában (107mm) T:1-
2927975
31893
448
Numismatik
1971. "Vajdahunyadvár" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Magyarország - Románia, Budapest 1971" gravírozással (70mm) T:AU 2927673
31894
448
Numismatik
2828168
31895
448
Numismatik
1974. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőverseny" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
2928482
31896
448
Numismatik
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF