https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
1
31897.

1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák 1676-1976 - Spartacus Turisták" aranyozott Al emlékplakett. Szign.: Nagy J. (49x40mm) T:XF
1
31898.

1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák 1676-1976 - Spartacus Turisták" aranyozott Al emlékplakett. Szign.: Nagy J. (49x40mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1976. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
1
31899.

1976. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977. "Helikon Kupa Keszthely 1977.VI.23-26." mázas kerámia emlékérem (108mm) T:AU
1
31900.

1977. "Helikon Kupa Keszthely 1977.VI.23-26." mázas kerámia emlékérem (108mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-
1
31901.

1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977. "VII. Téli Olimpia Karcag 1977" festett kerámia plakett, felakasztható (150x220mm) T:AU
1
31902.

1977. "VII. Téli Olimpia Karcag 1977" festett kerámia plakett, felakasztható (150x220mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1978. "XIV. Nyári Olimpia Tata '78" öntött bronz Úttörő nyári olimpiai emlékplakett, dísztokban (94mm) T:AU
1
31903.

1978. "XIV. Nyári Olimpia Tata '78" öntött bronz Úttörő nyári olimpiai emlékplakett, dísztokban (94mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
1
31904.

1979. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2
1
31905.

1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
1
31906.

~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1980. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság I" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
1
31907.

1980. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság I" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "10 év Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény "Munkára kész!" zománcozott bronz jelvényes szalagon T:XF
1
31908.

~1980. "10 év Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény "Munkára kész!" zománcozott bronz jelvényes szalagon T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse