https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2844172
31921
448
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1988. "MTK-VM Sportklub 100 éves" nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:AU / Hungary 1988. "100th anniversary of the MTK-VM" gilt metal medallion in decorative case (70mm) C:AU 2689430
31922
448
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2973089
31923
448
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1989. "XI. Tungsram Sportnap Budapest 1989" hátoldalán jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti díszdobozban (137mm) T:UNC 2660338
31924
448
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti dísztokban (69mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2802452
31925
448
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2867112
31926
448
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2867561
31927
448
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2684536
31928
448
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1994. "Testnevelés- és Sportfejlesztéséért" öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel "Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994" T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2810356
31929
448
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1994. "II. Old Boy Öttusa Világbajnokság" üvegplakett eredeti papírtokban (118x118mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2824742
31930
448
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1996. "Veszprémi Bazilika - Főszékesegyház" aranyozott bronz emlékérem (42mm) T:1- (PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2932193
31931
448
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~2000. "Magyar Kerékpáros Túrázók Sövetsége - Aranykerék" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (116mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2952519
31932
448
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse