Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

1988. "MTK-VM Sportklub 100 éves" nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:AU / Hungary 1988. "100th anniversary of the MTK-VM" gilt metal medallion in decorative case (70mm) C:AU
31921.

Rufpreis:
2 800 HUF

1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
31922.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1989. "XI. Tungsram Sportnap Budapest 1989" hátoldalán jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti díszdobozban (137mm) T:UNC
31923.

Rufpreis:
2 000 HUF

31924.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31925.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31926.

Rufpreis:
10 000 HUF

31927.

Rufpreis:
12 000 HUF

31928.

Rufpreis:
1 000 HUF

31929.

Rufpreis:
1 000 HUF

31930.

Rufpreis:
3 000 HUF

~2000. "Magyar Kerékpáros Túrázók Sövetsége - Aranykerék" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (116mm) T:AU
31931.

Rufpreis:
2 000 HUF

31932.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF