Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

DN "Judo (Cselgáncs)" zománcozott bronz sport kitűző (12mm) T:AU
31933.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "ÉGISZ Motor Touring Club" Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2
31934.

Rufpreis:
2 000 HUF

31935.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" bronz iskolai sport díjérem füllel, függesztőkarikával, mellszalag nélkül. Szign.: Ludvig (30mm) T:AU,XF
31936.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
31937.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés - 1872 / Tenisz" peremen jelzett Ag díjérem (11,18g/40mm) T:VF fny., lyukasztva
31938.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Dunajský Pohár - Dunakupa - Dunau Pokal" kétoldalas, részben zománcozott, aranyozott díjérem eredeti tokban (50mm) T:1-,2
31939.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

DN "Ejtőernyős Bakony Kupa - Veszprém" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
31940.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Birkózók" egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. "Rövidtávfutó" ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2
31941.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Amerikai Egyesült Államok 1972-1988. "ABC" 9db (8xklf) olimpiai jelvény az ABC televíziócsatorna dolgozóinak T:UNC,AU egyik jelvény tűje sérült USA 1972-1988. "ABC" 9pcs (8xklf) Olympic badges for ABC television channel employees T:UNC,AU one badge's pin is damaged
31942.

Rufpreis:
2 400 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1980. "XIII. Téli Olimpia, Lake Placid" zománcozott fém jégkorong jelvény (4db) T:UNC,AU USA 1980. "XIV. Winter Olympics Lake Placid" enamelled metal ice hockey badge (4pcs) T:UNC,AU
31943.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1980. "XIII. Téli Olimpia, Lake Placid" zománcozott fém jelvény (6xklf) T:UNC,AU USA 1980. "XIV. Winter Olympics Lake Placid" enamelled metal badges (6xdiff) T:UNC,AU
31944.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF