Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971731
31933
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN "Judo (Cselgáncs)" zománcozott bronz sport kitűző (12mm) T:AU
2911636
31934
448
Numismatik
DN "ÉGISZ Motor Touring Club" Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2
2828162
31935
448
Numismatik
2972302
31936
448
Numismatik
DN "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" bronz iskolai sport díjérem füllel, függesztőkarikával, mellszalag nélkül. Szign.: Ludvig (30mm) T:AU,XF 2948341
31937
448
Numismatik
DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
2968647
31938
448
2200
Numismatik
DN "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés - 1872 / Tenisz" peremen jelzett Ag díjérem (11,18g/40mm) T:VF fny., lyukasztva
2779123
31939
448
500
Numismatik
DN "Dunajský Pohár - Dunakupa - Dunau Pokal" kétoldalas, részben zománcozott, aranyozott díjérem eredeti tokban (50mm) T:1-,2
2619634
31940
448
Numismatik
DN "Ejtőernyős Bakony Kupa - Veszprém" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
2830866
31941
448
500
Numismatik
DN "Birkózók" egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. "Rövidtávfutó" ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2
2965055
31942
448
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1972-1988. "ABC" 9db (8xklf) olimpiai jelvény az ABC televíziócsatorna dolgozóinak T:UNC,AU egyik jelvény tűje sérült USA 1972-1988. "ABC" 9pcs (8xklf) Olympic badges for ABC television channel employees T:UNC,AU one badge's pin is damaged 2965013
31943
448
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1980. "XIII. Téli Olimpia, Lake Placid" zománcozott fém jégkorong jelvény (4db) T:UNC,AU USA 1980. "XIV. Winter Olympics Lake Placid" enamelled metal ice hockey badge (4pcs) T:UNC,AU 2965039
31944
448
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1980. "XIII. Téli Olimpia, Lake Placid" zománcozott fém jelvény (6xklf) T:UNC,AU USA 1980. "XIV. Winter Olympics Lake Placid" enamelled metal badges (6xdiff) T:UNC,AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF