Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943" öntött bronz plakett (77x39mm) T:VF
31729.

Rufpreis:
2 800 HUF

31730.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1903. "Kassai Atlétikai Club 1903" jelzett Ag emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel, szalagon (~12g/0.800/33mm) T:XF karc, patina
31731.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1913. "Ludi Pro Patria" jelzett Ag emlékérem (0.800/35mm), rögzítve "Magyar Labdarúgók Szövetsége" bronz plaketthez (75x38mm), eredeti tokban. A plaketten "Nyugot Ker. Bajn. 1912/13 é. - Stick Károly" gravírozás. Abban a szezonban a Győri ETO százszázalékos mérleggel nyerte a Dunántúli kerület Győrvidéki alosztályát (a volt Nyugati kerületet), majd a kerületi döntőt is, végül a legjobb vidéki csapat címet is a győriek söpörték be a Kassa elleni 3-1-es győzelemmel. Stick Károly többek közt az ETO és a Nemzeti SC játékosa is volt, majd edzőként ugyancsak dolgozott az ETO-nál. T:AU,XF patina
31732.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Berán Lajos (1882-1943) 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert bronz emlékérem (59mm) T:1- / Hungary 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" double-sided struck bronze commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in World War I. Sign.: Lajos Berán (59mm) C:AU  HP 1400.
31733.

Rufpreis:
12 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1922. "Magyar Golf Club / Német-magyar országközi mérkőzés" fém emlékérem (73mm) T:VF ph., patina
31734.

Rufpreis:
4 000 HUF

31735.

Rufpreis:
2 000 HUF

31736.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berán Lajos (1883-1943) ~1930. Kétoldalas aranyozott bronz díjérem mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31737.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "DUNA - Budapesti Evezős Egylet" bronz emlékplakett (39x58mm) T:XF patina, kis ph, ü.
31738.

Rufpreis:
12 000 HUF

31739.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / II. A. OSZT. II. DIJ 1934.I.21." bronz sport emlékérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (40mm) + ~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" ezüstözött bronz díjérem (30mm) T:XF,VF
31740.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF