https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,33g/0.800/30mm) T:XF
1
31753.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,33g/0.800/30mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (12,46g/0,800/30mm) T:AU patina
1
31754.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (12,46g/0,800/30mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU
1
31755.

Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
1
31756.

Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
1
31757.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" kétoldalas, bronz díjérem füllel, "GÁL" gyártói jelzéssel, kék mellszalagon (30mm) + ~1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas bronzozott fém díjérem füllel, fakó nemzetiszín szalagon (30mm) T:XF
1
31758.

Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" kétoldalas, bronz díjérem füllel, "GÁL" gyártói jelzéssel, kék mellszalagon (30mm) + ~1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas bronzozott fém díjérem füllel, fakó nemzetiszín szalagon (30mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Istók János (1873-1972) 1909. "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozva "1910/11 év Kőszegi György". Kőszegi György (1888-1961) az MTK-nál kezdte a labdarúgást, majd 1908-tól 1921-ig Budapesti TC játékosa volt. Ezután Olaszországban, a Prato SC csapatában folytatta pályafutását mint játékos-edző. 1924-től a CS Firenze, 1926-tól a Pistoiese edzője volt. 1928-ban hazatért, s előbb a BTC-nél, majd a Tatabányánál vállalt munkát, ám 1929-ben visszatért a Pratohoz. Innentől már csak Olaszországban dolgozott, kétszer is edzősködött a Pistoiese együttesénél, de megfordult a Padova, az Anconitana, a Signe, a Taranto és a Catanzarese csapatainál is. 1940-ben elhagyta Olaszországot, s csak a háború után tért vissza, 1947-ben ismét a Prato edzője lett, végül 1949-ben, az Anconitana trénereként vonult vissza a labdarúgástól. Egyszeres válogatott, egy Budapest-Bécs mérkőzésen lépett pályára, melyet az osztrákok 5-2-re megnyertek. (91x50mm) T:XF ph-k, ragasztónyom HP 2950.
1
31759.

Istók János (1873-1972) 1909. "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozva "1910/11 év Kőszegi György". Kőszegi György (1888-1961) az MTK-nál kezdte a labdarúgást, majd 1908-tól 1921-ig Budapesti TC játékosa volt. Ezután Olaszországban, a Prato SC csapatában folytatta pályafutását mint játékos-edző. 1924-től a CS Firenze, 1926-tól a Pistoiese edzője volt. 1928-ban hazatért, s előbb a BTC-nél, majd a Tatabányánál vállalt munkát, ám 1929-ben visszatért a Pratohoz. Innentől már csak Olaszországban dolgozott, kétszer is edzősködött a Pistoiese együttesénél, de megfordult a Padova, az Anconitana, a Signe, a Taranto és a Catanzarese csapatainál is. 1940-ben elhagyta Olaszországot, s csak a háború után tért vissza, 1947-ben ismét a Prato edzője lett, végül 1949-ben, az Anconitana trénereként vonult vissza a labdarúgástól. Egyszeres válogatott, egy Budapest-Bécs mérkőzésen lépett pályára, melyet az osztrákok 5-2-re megnyertek. (91x50mm) T:XF ph-k, ragasztónyom HP 2950.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31760.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina
1
31761.

Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF
1
31762.

Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU
1
31763.

Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936" egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (58x68mm) T:AU patina
1
31764.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936" egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (58x68mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse