https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2912730
31765
448
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Maklári Mösler Endre (?-?) 1942. "Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete" hadifém díjérem füllel, hátoldalán gravírozással (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2741140
31766
448
0
16000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2968479
31767
448
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2973742
31768
448
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / 1932 I.10. I. dij" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozással (50mm) T:AU patina TP 1800.
Das Lot is nicht erreichbar
2716949
31769
448
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna 2932352
31770
448
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2913281
31771
448
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" egyoldalas bronz díjérem füllel (40mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2969643
31772
448
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2951194
31773
448
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702.
Das Lot is nicht erreichbar
2889676
31774
448
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 2927336
31775
448
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, mellszalagon (13,00g/0.800/33mm) T:AU patina Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion (13,28g/0.800/33mm) C:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2778380
31776
448
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse