https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2775938
31789
448
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2968722
31790
448
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1924. "Igazságügyi Sport Club" bronz emlékérem füllel (35mm) T:AU,XF patina, kis lapkahiba 2912192
31791
448
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968576
31792
448
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Az érdem jeléül" bronz díjplakett "1925. XI.12. / Vivás I. dij" gravírozással (37x56mm) T:XF patina 2912197
31793
448
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2912189
31794
448
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2925647
31795
448
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930-1940. Sport díjplakett (60x40mm) márványlapon (101x149mm), koronás címerrel (ragasztás elengedett) (70x65mm) T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
2912091
31796
448
0
900
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" irredenta díjérem ezüst fokozata, egyik függesztőkarika nélkül (2x) (36mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968544
31797
448
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" Cu díjérem "Arkanzas B.Pest" gyártói jelzéssel, hátoldalán "P.K. tennisverseny 1930. III." gravírozással (38mm) T.XF patina, lapkahiba 2968486
31798
448
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "kizárásos vivóverseny 1930 VI" gravírozással (37mm) T.AU patina 2969955
31799
448
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2962234
31800
448
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. Bronz lövész díjérem mellszalagon, hátoldalán "B.C.T. - V. 30" véséssel, "Scheid (Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (29mm) + Svájc 1939. "Nemzetközi lövésztorna Luzern" aranyozott Cu sport kitűző, hátoldalán "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (~26x33mm) T:XF patina Hungary ~1930. Bronze shooting award medal on ribbon, with "B.C.T. - V. 30" engraving on the back and with "Scheid" makers mark (29mm) + Switzerland 1939. "Internat. Schützenmatch Luzern" gilt Cu sport badge with "HUGUENIN" makers mark on the back (~26x33mm) T:XF patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse