https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
1
31789.

1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1924. "Igazságügyi Sport Club" bronz emlékérem füllel (35mm) T:AU,XF patina, kis lapkahiba
1
31790.

1924. "Igazságügyi Sport Club" bronz emlékérem füllel (35mm) T:AU,XF patina, kis lapkahiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
1
31791.

1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925. "Az érdem jeléül" bronz díjplakett "1925. XI.12. / Vivás I. dij" gravírozással (37x56mm) T:XF patina
1
31792.

1925. "Az érdem jeléül" bronz díjplakett "1925. XI.12. / Vivás I. dij" gravírozással (37x56mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
1
31793.

1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
1
31794.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1940. Sport díjplakett (60x40mm) márványlapon (101x149mm), koronás címerrel (ragasztás elengedett) (70x65mm) T:XF,VF
1
31795.

~1930-1940. Sport díjplakett (60x40mm) márványlapon (101x149mm), koronás címerrel (ragasztás elengedett) (70x65mm) T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" irredenta díjérem ezüst fokozata, egyik függesztőkarika nélkül (2x) (36mm) T:XF
1
31796.

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" irredenta díjérem ezüst fokozata, egyik függesztőkarika nélkül (2x) (36mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" Cu díjérem "Arkanzas B.Pest" gyártói jelzéssel, hátoldalán "P.K. tennisverseny 1930. III." gravírozással (38mm) T.XF patina, lapkahiba
1
31797.

1930. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" Cu díjérem "Arkanzas B.Pest" gyártói jelzéssel, hátoldalán "P.K. tennisverseny 1930. III." gravírozással (38mm) T.XF patina, lapkahiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "kizárásos vivóverseny 1930 VI" gravírozással (37mm) T.AU patina
1
31798.

1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "kizárásos vivóverseny 1930 VI" gravírozással (37mm) T.AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU
1
31799.

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. Bronz lövész díjérem mellszalagon, hátoldalán "B.C.T. - V. 30" véséssel, "Scheid (Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (29mm) + Svájc 1939. "Nemzetközi lövésztorna Luzern" aranyozott Cu sport kitűző, hátoldalán "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (~26x33mm) T:XF patina Hungary ~1930. Bronze shooting award medal on ribbon, with "B.C.T. - V. 30" engraving on the back and with "Scheid" makers mark (29mm) + Switzerland 1939. "Internat. Schützenmatch Luzern" gilt Cu sport badge with "HUGUENIN" makers mark on the back (~26x33mm) T:XF patina
1
31800.

~1930. Bronz lövész díjérem mellszalagon, hátoldalán "B.C.T. - V. 30" véséssel, "Scheid (Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (29mm) + Svájc 1939. "Nemzetközi lövésztorna Luzern" aranyozott Cu sport kitűző, hátoldalán "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (~26x33mm) T:XF patina Hungary ~1930. Bronze shooting award medal on ribbon, with "B.C.T. - V. 30" engraving on the back and with "Scheid" makers mark (29mm) + Switzerland 1939. "Internat. Schützenmatch Luzern" gilt Cu sport badge with "HUGUENIN" makers mark on the back (~26x33mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse