Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2912695
31801
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
2912963
31802
448
6500
Numismatik
2621303
31803
448
Numismatik
2912337
31804
448
Numismatik
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
2976509
31805
448
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
2683165
31806
448
Numismatik
~1930-1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz díjérem (30mm) + 1934. "28.V.1934. T.M.K. Ulymaguja" gravírozással bronz teniszező díjérem (30mm) + 1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Férfi nyílt ping-pong 1938 I" ezüstözött bronz díjérem "LUDWIG BP" gyártói jelzéssel (37mm) T:1--2
2973759
31807
448
Numismatik
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina
2974060
31808
448
Numismatik
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927 / Kardcsapatbajnokság II. 1932." ezüstözött bronz díjplakett "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (55x43mm) T:XF 2973773
31809
448
Numismatik
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927 / Tenniscsapatbajnokság III. 1932." bronz díjplakett "LUDVIG E. BUDAPEST" (55x43mm) T:AU patina 2968627
31810
448
Numismatik
~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" ezüstözött bronz tenisz emlékérem. Szign.: FÁ (?) (36mm) + "Országos Ifjúsági Bajnokság Budapest I." gravírozású ezüstözött fém lapka "LUDVIG" és "LE" gyártói jelzéssel (45x15mm) együtt, fekete márványtömbön rögzítve (133x84x19mm) T:VF patina
2889889
31811
448
4200
Numismatik
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
2968645
31812
448
Numismatik
1933. "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" bronz emlékérem (40mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF