Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
31801.

Rufpreis:
1 400 HUF

31802.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

31803.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
31804.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
31805.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1930-1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz díjérem (30mm) + 1934. "28.V.1934. T.M.K. Ulymaguja" gravírozással bronz teniszező díjérem (30mm) + 1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Férfi nyílt ping-pong 1938 I" ezüstözött bronz díjérem "LUDWIG BP" gyártói jelzéssel (37mm) T:1--2
31806.

Rufpreis:
2 400 HUF

1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina
31807.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927 / Kardcsapatbajnokság II. 1932." ezüstözött bronz díjplakett "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (55x43mm) T:XF
31808.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927 / Tenniscsapatbajnokság III. 1932." bronz díjplakett "LUDVIG E. BUDAPEST" (55x43mm) T:AU patina
31809.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" ezüstözött bronz tenisz emlékérem. Szign.: FÁ (?) (36mm) + "Országos Ifjúsági Bajnokság Budapest I." gravírozású ezüstözött fém lapka "LUDVIG" és "LE" gyártói jelzéssel (45x15mm) együtt, fekete márványtömbön rögzítve (133x84x19mm) T:VF patina
31810.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
31811.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1933. "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" bronz emlékérem (40mm) T:XF
31812.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF