Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2776060
31813
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2968536
31814
448
Numismatik
1934. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" aranyozott bronz díjérem "Arkanzas B.Pest" gyártói jelzéssel, hátoldalán "P.K. tennis 1934. III." gravírozással (40mm) T.XF patina 2622726
31815
448
Numismatik
1934-1935. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / Football Bajnokság 1934/35" jelzetlen Ag plakett márvány alapzaton, "LE" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Ludvig Éremverő" pecséttel (110x77mm) T:2 patina, márvány ph 2970018
31816
448
Numismatik
1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
2968712
31817
448
Numismatik
1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés
2912955
31818
448
6500
Numismatik
2913359
31819
448
Numismatik
2970021
31820
448
Numismatik
2785678
31821
448
Numismatik
1937. "Salgótarján M. Város Biliárd Bajnoksága 1937. I. díj"kétoldalas aranyozott díjérem füllel (39mm) T:2
2977131
31822
448
Numismatik
1937. "Horthy Kupa" jelzetlen Ag kupa formájú lemezplakett (25x40mm) és "Mélt. Dr. Zombory Bertalan úrnak a MUSZ 1937." jelzett Ag lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x15mm) fekete márványtalapzaton (73x109x20mm) T:XF márványon kisebb sérülések 2889953
31823
448
Numismatik
1938. "Budapest V. Kerületi Turul Polgári Lövész Egylet" bronz emlékérem hátoldalán csavaros hátlappal (~62x39mm) T:XF
2912263
31824
448
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF