Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

31813.

Rufpreis:
1 200 HUF

1934. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" aranyozott bronz díjérem "Arkanzas B.Pest" gyártói jelzéssel, hátoldalán "P.K. tennis 1934. III." gravírozással (40mm) T.XF patina
31814.

Rufpreis:
1 000 HUF

31815.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
31816.

Rufpreis:
1 200 HUF

1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés
31817.

Rufpreis:
1 200 HUF

31818.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

31819.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31820.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937. "Salgótarján M. Város Biliárd Bajnoksága 1937. I. díj"kétoldalas aranyozott díjérem füllel (39mm) T:2
31821.

Rufpreis:
1 400 HUF

1937. "Horthy Kupa" jelzetlen Ag kupa formájú lemezplakett (25x40mm) és "Mélt. Dr. Zombory Bertalan úrnak a MUSZ 1937." jelzett Ag lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x15mm) fekete márványtalapzaton (73x109x20mm) T:XF márványon kisebb sérülések
31822.

Rufpreis:
5 000 HUF

1938. "Budapest V. Kerületi Turul Polgári Lövész Egylet" bronz emlékérem hátoldalán csavaros hátlappal (~62x39mm) T:XF
31823.

Rufpreis:
6 000 HUF

31824.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF