Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966957
31861
448
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1951. "Budapesti Honvéd SE" aranyozott fém plakett, az előlapon "Honvéd-Dózsa ökölvívó v. 1951. III. 9. - középsúly I.", míg a hátlapon "Fegyveres testületek közötti kapcsolat elmélyítésével békénk megvédéséért" gravírozással, eredeti Rákosi-címeres és BHSE-címeres tokban (49x60mm) T:UNC 2827612
31862
448
Numismatik
1951. "Nemzetközi Szövetkezeti Nap 1951" kétoldalas, bronzozott Zn díjérem dísztokban (40mm) T:2-
2786419
31863
448
Numismatik
1952. "Vasas-MÁVAG - Rideg József Vándordíjas Emlékverseny" kétoldalas fém díjérem (41mm) + Iván István (1905-1967) 1956. "Bástya SE" kétoldalas bronz díjérem "Síbajnokság sífutás ffi. III. 1956" gravírozással (42mm) T:2
2970002
31864
448
Numismatik
1953. "MHK (Munkára, harcra kész) Ismétlő I " Rákosi-címeres bronz kitűző (23x17mm) T:AU
2886685
31865
448
Numismatik
2810360
31866
448
Numismatik
1954. "Dózsa jó munkáért 1954." emlékplakett márványlapon (220x160mm) T:2 kis kopások
2826078
31867
448
Numismatik
2948552
31868
448
Numismatik
1955. "Műkorcsolya Európa Bajnokság - Budapest, 1955" zománcozott bronz emlékplakett eredeti tokoban (45x44mm) T:AU,XF
2619770
31869
448
Numismatik
2965042
31870
448
Numismatik
1959. "Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő" részben festett, aranyozott és színezett Al jelvény (3xklf) T:1-,2 2932345
31871
448
Numismatik
~1960. "JT (Játékvezetői Testület)" részben festett fém emlékérem eredeti tokban (77mm) T:XF kopott festés 2931880
31872
448
Numismatik
~1960. "Kiváló szervező munkáért" öntött bronz plakett (90x120mm) fa talapzaton (143x210mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF