Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 305

1951. "Budapesti Honvéd SE" aranyozott fém plakett, az előlapon "Honvéd-Dózsa ökölvívó v. 1951. III. 9. - középsúly I.", míg a hátlapon "Fegyveres testületek közötti kapcsolat elmélyítésével békénk megvédéséért" gravírozással, eredeti Rákosi-címeres és BHSE-címeres tokban (49x60mm) T:UNC
31861.

Rufpreis:
1 000 HUF

1951. "Nemzetközi Szövetkezeti Nap 1951" kétoldalas, bronzozott Zn díjérem dísztokban (40mm) T:2-
31862.

Rufpreis:
1 000 HUF

1952. "Vasas-MÁVAG - Rideg József Vándordíjas Emlékverseny" kétoldalas fém díjérem (41mm) + Iván István (1905-1967) 1956. "Bástya SE" kétoldalas bronz díjérem "Síbajnokság sífutás ffi. III. 1956" gravírozással (42mm) T:2
31863.

Rufpreis:
2 000 HUF

1953. "MHK (Munkára, harcra kész) Ismétlő I " Rákosi-címeres bronz kitűző (23x17mm) T:AU
31864.

Rufpreis:
1 000 HUF

31865.

Rufpreis:
2 000 HUF

1954. "Dózsa jó munkáért 1954." emlékplakett márványlapon (220x160mm) T:2 kis kopások
31866.

Rufpreis:
2 000 HUF

31867.

Rufpreis:
1 000 HUF

1955. "Műkorcsolya Európa Bajnokság - Budapest, 1955" zománcozott bronz emlékplakett eredeti tokoban (45x44mm) T:AU,XF
31868.

Rufpreis:
5 000 HUF

31869.

Rufpreis:
2 000 HUF

1959. "Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő" részben festett, aranyozott és színezett Al jelvény (3xklf) T:1-,2
31870.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960. "JT (Játékvezetői Testület)" részben festett fém emlékérem eredeti tokban (77mm) T:XF kopott festés
31871.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960. "Kiváló szervező munkáért" öntött bronz plakett (90x120mm) fa talapzaton (143x210mm) T:XF
31872.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF