Gulyás Pál: A viharzó diófa. Válogatott versek és műfordítások. A szerző lánya, Gulyás Klára által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány és benne 3 kimaradt vers gépelt kéziratával. Vál. és összeáll.: Parancs János. Bp., 1984., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
5 db Tamási Áron könyv: Z. Szalai Sándor: ,,Hit a harcban, remény a bajban". Pályakép Tamási Áronról. + Tamási Áron: Ragyog egy csillag; Jégtörő Mátyás (Erdélyi Szépmíves Céh); Hullámzó vőlegény (Révai, első kiadás); Ábel. Vegyes állapotban.
Kaffka Margit: Állomások. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 448 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel.
Eladó az egész világ. Képes és (képtelen) hirdetéstörténet. Szerk.: Szokács Eszter. Bp., 1994, AB OVO. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Somos Béla - Sárkány Anna: Magyar irodalom a szomszédos országokban. 1918-1948. Magyar irodalom Magyarország határain kívül. 1949-1989. Bp., 1997-1998., Magyar Nyelvi Intézet. Kiadói papírkötés, a második kötetben ceruzás bejelölésekkel.
Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A láthatatlan jelenlét (foltos.); A tenger dicsérete.; Betűpiramis.; A jelben-létezés méltósága.; Az írógépelt történelem (foltos); A tenger dicsérete; Az utazó búcsúja. Bp., 1988-1996, Szépirodalmi-Kozmosz-Colosseum-Orpheusz-Belvárosi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói papírkötésben
Knorr Alajos (szerk.): Magyar általános és levelező házi titkár. Gyakorlati utmutatás a közéletben előforduló mindennemü családi és más levelek, kereskedelmi és üzleti fogalmazványok és folyamodványok helyes szerkesztésére. Bp., 1896, ifj. Nagel Ottó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben